Yetiş Otomasyon | Fotoselli Kapı

2011 yılında kurulan firmamız, fotoselli kapı üretim ve montaj konusunda uygulamalara başladı. Firmamız o halk arasında yana kayar otomatik kapıların otomasyon çalışma mantığı üzerine, kuruluş yılından itibaren ARGE çalışmaları yapmaktadır.

Özel ölçü ve ihtiyaçlar doğrultusunda kamu ve özel sektör kuruluşlarının ihtiyaçları doğrultusunda üretim yapmaktayız. Üretim kalite ve uygunlu açısından kalitemizi CE, ISO 9000 ve TSE belgeleri ile tescillendirdik.

Firmamız üretmiş olduğu fotoselli kapıların garanti ihtiyaçlarını kendi bünyesinde karşılamaktadır. Tüm Türkiye'de yaygın satış ve servis ağımız bulunmaktadır.

Misyonumuz

Yeniliklere açık ve her konuda öncü yaklaşımıyla müşterilerimize her zaman en iyi ürün ve hizmetleri vermek. Çevre bilincini ön planda tutarak çevreye duyarlı ve düşük enerjili ürünler sunmak. Ülkemiz menfaatlerine uygun Tamamen Yerli Üretim yapmak.

Vizyonumuz

Türkiyenin lider, global pazarda güvenilir ve aranan markası olmak. Karlı ve uzun dönemli büyümeyi gerçekleştirebilmek için küresel pazar payını artırmak.

Referanslarımız

Marka Değerimizi Korumak için Sürekli Çalışıyoruz

Saat Sürekli ARGE Çalışması

Müşteri Ziyareti

Bayii - Servis Ağı

Tamamlanmış Proje